Po „El Clasico“ – viešas G.Pique ir S.Ramoso žodžių karas

Gerardas Pique po sekmadienio „El Clasico“ prakalbo apie vieną blogiausių Madrido „Real“ sudėčių, su kuria jam teko žaisti, o šis pasisakymas nepraslydo pro ausis „karališkojo“ klubo kapitonui Sergio Ramosui.
Gerardas Pique ir Sergio Ramosas
Gerardas Pique ir Sergio Ramosas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ilgamečiai komandos draugai Ispanijos rinktinėje, tačiau nesutaikomi konkurentai klubuose špagavosi po „Real“ pergalės prieš „Barcelona“ 2:0 „Santiago Bernabeu“ stadione.

„Barca“ pirmajame kėlinyje turėjo keletą gerų progų pasižymėti, bet Vinicius Junioras ir po keitimo į aikštę žengęs Mariano Diazas atnešė pergalę aikštės šeimininkams.

G.Pique buvo nusivylęs po pralaimėjimo.

„Manėme, kad galime pasiekti gerą rezultatą, nes „Real“ į rungtynes atėjo blogos formos. Pirmajame kėlinyje tai buvo viena blogiausių „Real“ komandų, su kuriomis esu žaidęs.

Nenoriu jų kritikuoti, visi turime problemų. Mūsų komanda irgi nežaidžia puikiai, tačiau praleidome gerą galimybę. Kontroliavome rungtynes ir, jei būtume išnaudoję kelias progas, jie nebūtų turėję šansų“, – tikino „Barcelona“ ekipos vidurio gynėjas.

Pirmajame kėlinyje tai buvo viena blogiausių „Real“ komandų, su kuriomis esu žaidęs

Po sekmadienio pergalės „Real“ su 56 taškais užsiropštė į pirmąją „La Liga“ turnyro lentelės vietą, „Barca“ turi tašku mažiau ir žengia antra.

„Dar pirmajame kėlinyje galėjome juos pribaigti“, – manė G.Pique.

Tokie oponento žodžiai prajuokino S.Ramosą.

„Aš geriau žaisčiau blogai pirmoje pusėje, kaip jis mano, bet laimėčiau kiekvieną „El Clasico“, – sakė S.Ramosas.

Paklaustas, ar ši „Barcelona“ buvo viena blogiausių, su kuria jam teko žaisti, „Real“ gynėjas kalbėjo: „Ne, tikrai ne. Nemanau, kad jie žaidė blogai. Gerbiu jų žaidimą.“

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu