Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Po fiasko Čempionų lygoje „Bayern“ išsikrovė vietiniame fronte

Iš Čempionų lygos sensacingai iškritęs Miuncheno „Bayern“ sugebėjo bent iš dalies reabilituotis. Sekmadienio popietę Bavarijos futbolininkai laimėjo Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynes, 3:0 svečiuose pranokę Bylefeldo „Arminia“ ekipą.
Tanguy Nianzou
Tanguy Nianzou / „Scanpix“ nuotr.

12-ąją minutę po gražios Joshua Kimmicho, Alphonso Davieso ir Roberto Lewandowskio kombinacijos buvo pelnytas pirmasis įvartis, kuris galiausiai buvo įskaitytas į savus vartus pasižymėjusiam danui Jacobui Laursenui.

Prieš pat pertrauką J.Kimmichas atliko dar vieną nuostabų perdavimą iš aikštės gilumos ir visus varžovus aplenkęs Serge'as Gnabry įmušė antrąkart.

Įdomu, kad ir šįkart įvartis buvo tikrinamas VAR pagalba, ir kaip pirmuoju atveju, pirminis sprendimas buvo pakeistas atšaukiant nuošalę.

85-ąją minutę po R.Lewndowskio perdavimo Jamalas Musiala padėjo tašką.

Po pergalės bavarai vėl padidino atotrūkį nuo Dortmundo „Borussia“ klubo iki 9 taškų.

Iki dešimtojo iš eilės „Bundesliga“ čempionų titulo bavarams trūksta vos 4 taškų.

Iki Vokietijos čempionato pabaigos lieka keturi turai.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant