Po ilgesnės pertraukos laimėjęs „Tottenham“ įšoko į pirmąjį „Premier“ lygos trejetą

Pastarąjį kartą dar gruodžio 6-ąją pergalės skonį jutę Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkai pagaliau sugrįžo į laimėjimų kelią. Jose Mourinho komanda namuose 3:0 susitvarkė su „Leeds United“ ekipa.
„Tottenham“ futbolininkų triumfas
„Tottenham“ futbolininkų triumfas / „Scanpix“ nuotr.

Du įvarčius Šiaurės Londono komandai pirmajame kėlinyje įmušė jos lyderiai – Harry Kane'as ir Son Heung-minas.

Anglas pasižymėjo 29-ąją minutę įmušęs vienuolikos metrų baudinį, o korėjietis padvigubino skirtumą 43-ąją minutę po to paties H.Kane'o perdavimo.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui, 50-ąją minutę, „Tottenham“ pergalę įtvirtino Toby Alderweireldas.

Rungtynes J.Mourinho auklėtiniams teko baigti mažumoje, nes jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką antrąją geltoną kortelę užsidirbo Mattas Doherty.

29 taškus po 16 rungtynių surinkusi Londono komanda įšoko į pirmąjį „Premier“ lygos trejetą. Nuo pirmaujančių „Liverpool“ ir „Manchester United“ komandų ji atsilieka 4 taškais.

Beveik mėnesį nelaimėjusi Londono ekipa per pastarąsias ketverias rungtynes buvo iškovojusi dvejas lygiąsias ir dukart pralaimėjusi.

„Leeds“ turi 23 taškus po 17 rungtynių ir užima 11-ąją vietą.