Po M.Salaho neįmušto baudinio – „Arsenal“ lygiosios Liverpulyje

Londono „Arsenal“ pergalių serija Anglijos „Premier“ lygoje nutrūko. Sekmadienį Mikelio Arteto auklėtiniai 2:2 svečiuose sužaidė su „Liverpool“.
Mohamedas Salahas
Mohamedas Salahas / „Scanpix“ nuotr.

8-ąją minutę „kanonierius“ į priekį išvedė puikų reidą atlikęs Gabrielis Martinelli.

28-ąją minutę Gabrielis Jesusas dar kartą pasiuntė kamuolį į šeimininkų vartus ir pasiuntė Jurgeno Kloppo vyrus į nokdauną.

Iš jo Mersisaido komanda sugebėjo pakilti dar iki pertraukos.

42-ąją minutę Mohamedas Salahas taikliu dūriu grąžino viltį.

Po pertraukos „Liverpool“ žaidė kur kas aktyviau ir turėjo puikią progą rezultatą išlyginti, bet 52-ąją minutę M.Salahas nerealizavo baudinio – smūgiavo šalia vartų.

Galiausiai iškovoti tašką Liverpulio komandai pavyko 87-ąją minutę, kai po Trento Alexanderio-Arnoldo perdavimo galva pasižymėjo Roberto Firmino.

Prieš tai „Arsenal“ buvo laimėjęs septynis „Premier“ lygos mačus iš eilės.

Po šio mačo Londono komanda nuo „Manchester City“ yra atitrūkęs šešiais taškais ir Pepo Guardiolos komanda dar turi rungtynes atsargoje.

Liverpulio komanda nelaimi jau ketvirto lygos mačo iš eilės ir yra aštunta.

Kitame sekmadienio mače „Leeds United“ namuose 1:5 krito prieš Londono „Crystal Palace“.