Po Milano derbio Italijos lygoje tvyro dvivaldystė

„Napoli“ ir „Milan“ pirmauja Italijos futbolo čempionate, nors abu klubai nelaimėjo savo rungtynių savaitgalį.
Zlatanas Ibrahimovičius ir jo atstovaujamas „Milan“ sužaidė 1:1 su Milano „Inter“. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Milan“ pavijo lyderius, bet jų neaplenkė, kai Milano derbis sekmadienį vėlai vakare baigėsi 1:1.

„San Siro“ stadione pirmasis įvarčiu pasižymėjo Hakanas Calhanolu – buvęs „Milan“ žaidėjas šįkart tapo priešu ir pradžiugino „Inter“ aistruolius.

Bet 17 minutę jau šventė „Milan“, kai svečių žaidėjas Stefanas De Vrijas nukreipė kamuolį į savo vartus.

27 minutę Lautaro Martinezas galėjo išvesti „Inter“ į priekį, bet „Inter“ puolėjo smūgiuotą 11 metrų baudinį atrėmė Ciprianas Tatarusanu.

Nors antrajame kėlinyje Simone Inzaghi treniruojamas „Inter“ atrodė geriau, „Milan“ vartininkas iš Rumunijos toliau žaidė patikimai.

Zlatano Ibrahimovičiaus bendražygiai „Milan“ gretose lieka nenugalėti šį sezoną „Serie A“.

Tiesa, „Milan“ nepasinaudojo proga tapti vienvaldžiu lyderiu, nes suklupo ir „Napoli“, sekmadienį namie sužaidęs 1:1 su „Verona“.

„Inter“ lieka trečias, už jo žengia Bergamo „Atalanta“.