Po skandalo Jonavos klubas sugėrė pralaimėjimą ir Šiauliuose

„Optibet A lygos“ debiutantė FA „Šiauliai“ Lietuvos čempionate pergalių skaičių padidino iki dešimties. Atidėtose 20-ojo turo rungtynėse Saulės miesto komanda namuose 2:0 (2:0) įveikė „Jonavą“, kuri po skandalingo mačo praėjusį savaitgalį, kai kilo įtarimų dėl tyčia praleistų įvarčių, atsisveikino su keliais žaidėjais.

Pirmasis aštresnis epizodas priklausė šeimininkams – tada po perdavimo iš kairiojo krašto Oleksijus Ščebetunas smūgiavo pro šalį. 10-ąją minutę krito pirmasis įvartis: Gabrielius Micevičius surado įkertantį Eligijų Jankauską, kuris taikliu smūgiu pasižymėjo po daugiau nei septynių mėnesių pertraukos.

Jonaviečiai pakankamai neblogai kontroliavo kamuolį aikštės viduryje, individualiu meistriškumu blykstelėdavo Artiomas Radčenka, tačiau pavojingų epizodų sukurti nepavyko. Šiauliečiai irgi jais neišsiskyrė, bet 43-iąją minutę G.Micevičius po O.Ščebetuno perdavimo smūgiavo taikliai.

Tai buvo pirmasis 19-mečio saugo įvartis „Optibet A lygoje“.

Antrojo kėlinio pradžioje pavojingu tolimu smūgiu išsiskyrė Gabrielis Nikonovas, o E.Jankausko bandymą atrėmė „Jonavos“ vartininkas Artiomas Fastovas. Geras šansas priklausė 18-mečiui Airidui Kabošiui – jonavietis mušė pro šalį. Be to, svečių gretose Lietuvos čempionate debiutavo 17-metis Rokas Macijauskas.

Į pergalingas vėžes sugrįžę šiauliečiai su 41 tašku žengia septinti, „Jonava“ išlieka su 3 taškais.