Po tragedijos neatsitiesė: „Kauno Žalgiris“ patyrė fiasko tarptautiniame fronte

„Kauno Žalgirio“ komanda beviltiškai pralaimėjo namuose prieš savaitę, tačiau ir išvykoje Roko Garasto vyrams garbingai pasirodyti nepavyko – 1:5 pralaimėta „The New Saints“ komandai iš Velso.
Linas Pilibaitis
Linas Pilibaitis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Prieš savaitę Marijampolėje žaidę kauniečiai krito net 0:5, tad bendras dviejų susitikimų rezultatas – gėdingas 1:10.

Įdomu tai, kad dar prieš pirmąsias rungtynes „Kauno Žalgiris“ buvo laikomas poros favoritu.

Velse šeimininkai į priekį išsiveržė 13-ąją minutę, kai pasižymėjo Danielis Redmondas, o septynių minučių skirtumą padvigubino Louisas Roblesas.

Dar po penkių minučių trečią įvartį į kauniečių vartus mušė Declanas McManusas.

Po pertraukos Kauno komanda buvo talžoma toliau – L.Roblesas pasiuntė kamuolį į tinką dar kartą 69-ąją minutę, 74-ąją minutę pasižymėjo Danielis Daviesas.

Paguodos įvartį „Kauno Žalgiriui“ 85-ąją minutę mušė Michaelas Thique.

Pirmajame Konferencijų lygos atrankos etape kauniečiai nelengvai, bet peržengė Gibraltaro „Europa“ barjerą.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?