Pokyčiai išėjo į naudą – „Nevėžis“ nutraukė 12 pralaimėjimų seriją

A lygos autsaideris Kėdainių „Nevėžis“ nutraukė daugiau nei du mėnesius besitęsusį pergalių badą. Trenerį pakeitę kėdainiečiai namuose 2:1 įveikė Telšių „Džiugą“.
Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai
Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai / „Nevėžio“ „Facebook“ nuotr.

Net 12 kartų iš eilės pralaimėjęs „Nevėžis“ prieš šias rungtynes atsisveikino su vyriausiuoju treneriu Vitalijumi Stankevičiumi, o jau po kelių dienų iškovojo vos antrą pergalę šių metų A lygoje.

Pirmąjį kėdainiečių įvartį jau 7-ąją minutę pasiekė Mindaugas Butkus, pasižymėjęs po puikaus Areto Gėgžnos perdavimo.

„Džiugas“ rezultatą išlygino 76-ąją minutę – po kampinio gražiu smūgiu galva įvartį pelnė Jeremy Fernandezas.

Vis dėlto paskutinę pagrindinio laiko minutę Motiejus Burba puikiu perdavimu išvedė Juniorą Timite vieną prieš vartininką, o italas pelnė pergalingą „Nevėžio“ įvartį.

Iki šiol „Nevėžis“ vienintelius taškus šį sezoną buvo pelnęs pačiose pirmosiose rungtynėse, kai svečiuose 2:0 įveikė Alytaus „Dainavą“.

Nepaisant pergalės, kėdainiečiai su 6 taškais išlieka A lygos dugne, bet nuo priešpaskutinėje vietoje esančios „Dainavos“ juos skiria jau tik 4 taškai. Skaudų antausį gavęs „Džiugas“ turi 11 taškų ir rikiuojasi septintoje vietoje dešimties komandų turnyre.