Iš portugalų pavogta pergalė Belgrade, belgai „nusvilo“ Prahoje

2022-ųjų metų pasaulio futbolo čempionato atrankoje Europos zonoje šeštadienio vėlų vakarą sužaisti dar keturi susitikimai. Centrinė dvikova vyko Belgrade, kur Europos čempionai portugalai 2:2 sužaidė su serbais.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

Jau 11-ąją minutę po puikaus Bernardo Silvos perdavimo galva taikliai smūgiavo Diego Jota. 36-ąją minutę tas pats „Liverpool“ puolėjas galva įmušė ir antrą įvartį, kai išnaudojo puikų Cedrico perdavimą.

Antrojo kėlinio pradžioje Aleksandras Mitrovičius irgi galva rezultatą sušvelnino bei grąžino intrigą.

60-ąją minutę šeimininkai surengė dar vieną labai gražią ataką ir Filipas Kostičius rezultatą išlygino.

Per pridėtą laiką Cristiano Ronaldo suklaidino vartininką ir pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau gynėjas sugebėjo jį išmušti vos tik kirtus liniją. Keista, kad arbitras to nepastebėjo ir portugalo įvarčio neįskaitė. VAR sistemos pasaulio čempionato atrankos varžybose nėra.

Kitame A grupės mače airiai kiek netikėtai 0:1 namuose pralaimėjo Liuksemburgui.

E grupės akistata Prahome tarp čekų ir belgų pasibaigė taikiai 1:1. Šeimininkus į priekį 50-ąją minutę išvedė Lukas Provodas, bet jau po dešimties minučių Romelu Lukaku grąžino pusiausvyrą.

H grupėje Slovakija su Malta sužaidė 2:2, nors svečiai mačo pradžioje turėjo dviejų įvarčių pranašumą.