Portugalija pasirengusi „Euro 2016“: Cristiano Ronaldo per kėlinį nušlavė Estiją

Portugalijos futbolo rinktinė pasirengimą Europos futbolo čempionatui užbaigė įspūdinga pergale prieš Estiją. Cristiano Ronaldo vedama Portugalija Lisabonoje 7:0 sutriuškino estus.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

Cristiano Ronaldo ir Ricardo Quaresma dubliai įrodė, kad puolėjų tandemas yra pasirengęs Europos čempionatui.

Estai nuo portugalų smūgių apsigynė 35 minutes, tačiau tuomet Cristiano Ronaldo smūgiu galva išvedė šeimininkus į priekį. Nuostabų perdavimą atliko Ricardo Quaresma.

Vos po kelių minučių pasižymėjo ir pats perdavimo autorius. Jis tiksliai nusitaikė į tolimąjį vartų kampą ir pergudravo Estijos vartininką.

Pirmojo kėlinio pabaigoje dar vieną įvartį pridėjo Cristiano Ronaldo. Sužaidęs 45 minutes Portugalijos rinktinės lyderis sėdo ant atsarginių suolo ir taupė jėgas artėjančiam čempionatui.

Antrajame kėlinyje po kampinio pasižymėjo Danilo Pereira. 61-ąją minutę Karolis Metis pridėjo dar vieną įvartį, įsimušdamas į savus vartus.

Antrą įvartį 77-ąją minutę įmušė ir puolėjas R.Quaresma. Po trijų minučių septintą rungtynių įvartį mušė Ederis.

Tai didžiausia portugalų pergalė prieš estus istorijoje. 2001 metais Estija buvo sutriuškina 5:0.

Paskutinį kartą septynių įvarčių skirtumu Portugalija laimėjo 2010 metų pasaulio čempionate, kai 7:0 sutriuškino Šiaurės Korėją.

Portugalijai „Euro 2016“ prasidės antradienį rungtynėmis su Islandija.