Prancūzijoje – išvarytas PSG vartininkas ir pirmasis L.Messi įvartis vietiniame fronte

Sunkią pergalę Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“, namuose 3:1 įveikusi „Nantes“ klubą.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Susitikimas paryžiečiams prasidėjo puikiai – jau 2-ąją rungtynių minutę žaibišką įvartį pelnė Kylianas Mbappe.

Aikštėje dominavusiai PSG ekipai teko sugerti nemalonų smūgį antrajame kėlinyje – jam įpusėjus prieš save raudoną kortelę išvydo Keyloras Navasas.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Neymaras ir Keyloras Navasas

Mauricio Pochettino nusprendė paaukoti Neymarą ir jį pakeisti vartų sargu Sergio Rico.

Persvarą aikštėje turėjusi „Nantes“ tuo pasinaudojo – 76-ąją minutę pasižymėjo Randalis Kolo Muani.

Visgi netrukus kamuolį į savo vartus įsinešę svečiai vėl turėjo vytis savo varžovus, o tašką šiame mače 87-ąją minutę padėjo ne kas kitas, o Lionelis Messi, „Ligue 1“ pirmenybėse pelnęs savo pirmą įvartį.

Iki šiol argentinietis visus tris savo sezono įvarčius susirinko UEFA Čempionų lygoje.

37 taškus savo taupyklėje turinti PSG ekipa užtikrintai pirmauja ir net 13 taškų persvara lenkia artimiausius persekiotojus „Lens“ futbolininkus.