Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Prancūzijos futbolo čempionate PSG paleido pergalę per teisėjo pridėtą laiką

Kylianas Mbappe įmušė du įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą, o Paryžiaus „Saint-Germain“ išvykoje pirmavo 3:1, bet išbarstė pranašumą rungtynių pabaigoje.
„Strasbourg“ džiaugsmas
„Strasbourg“ džiaugsmas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Namie žaidęs „Strasbourg“ išplėšė lygiąsias 3:3 (1:1).

Šeimininkai netgi pirmavo, kai jau 3-iąją minutę pasižymėjo buvęs PSG puolėjas Kevinas Gameiro.

Tačiau tuomet savo šou pradėjo K.Mbappe. Prancūzas pats mušė du (23 ir 68 min.) bei rezultatyviai perdavė kamuolį Achrafui Hakimi (64 min.).

„Strasbourg“ sugrįžimas prasidėjo sužaidus 75 minutes, kai Marco Verratti ištiko nelaimė – nukreipė kamuolį į savo vartus, o jau per teisėjo pridėtą laiką gynėjas Anthony Caci (90+1 min.) išplėšė lygiąsias.

Čempiono titulą jau užsitikrinęs PSG yra surinkęs 79 taškus, o „Strasbourg“ (57 tšk.) žengia penktas.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant