Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Prancūzijos lyderių mūšyje – smūgis į savo vartus ir per kėlinį nuspręstas nugalėtojas

Pergalę Prancūzijos čempionate iškovojo „Paris Saint-Germain“ komanda, kuri 3:0 įveikė Marselio „Olympique“ futbolininkus.

Reikalus PSG išsprendė per pirmąjį kėlinį. Pirmasis įvartis krito 7-ą minutę ir jo autoriumi tapo Joao Nevesas (1:0).

„Olympique“ situaciją kovoti apsunkino ir tai, kad 20-ąją minutę Amine'as Haritas labai šiurkščiai sustabdė varžovą, gavo raudoną kortelę ir buvo išsiųstas į rūbinę.

29-ąją minutę atsitiko nelaimė. „Olympique“ žaidėjas Leonardo Balerdi bandė nutraukti varžovų perdavimą ir nukreipė kamuolį į savo vartus (0:2).

Vos po 11 minučių PSG dar labiau nutolo, kai po Ousmane'o Dembele perdavimo Bradley Barcola nuginklavo vartininką (3:0).

Antrasis kėlinys tapo formalumu: PSG išlaikė vartus sausus ir triumfavo.

PSG rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje su 23 taškais, tuo metu Marselio klubas žengia trečias (17 taškų).