Prancūzijos lygos starte – sunki PSG pergalė ir prarasti „Olympique“ taškai

Šį savaitgalį duotas startas Prancūzijos futbolo lygai „Ligue 1“, prie kurios starto linijos šeštadienį stojo Paryžiaus „Saint Germain“ ir Liono „Olympique“.
Paryžiaus „Saint Germain“
Paryžiaus „Saint Germain“ / Imago / Scanpix nuotr.

Prancūzijos vicečempionai išvykoje turėjo vargo su „Troyes“ vienuolike, kurią palaužė rezultatu 2:1.

„Ligue 2“ praėjusio sezono čempionai debiutuoti nusprendė triukšmingai – jau 9-ąją minutę juos į priekį išvedė Qualidas El Hajjamas.

Šaltu dušu nuprausti PSG futbolininkai dar pirmajame kėlinyje ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą.

19-ąją minutę pasižymėjo jų naujokas Achrafas Hakimi, o vos po dviejų minučių Kylianas Mbappe atliko rezultatyvų perdavimą Mauro Icardi.

Mauricio Pochettino, į kurio treniruojamą klubą jau artimiausiu metu turėtų persikelti Lionelis Messi, šiame mače vertėsi be būrio pagrindinės sudėties futbolininkų.

Poilsis buvo suteiktas tokiems futbolininkams kaip Angelis Di Maria, Gianluigi Donnarumma, Marquinhosas, Neymaras, Marco Veratti ir kiti.

Dėl traumos rungtyniauti dar negali Sergio Ramosas.

Kitame stadione Lione šeimininkai „Olympique“ futbolininkai nesugebėjo įveikti svečių iš Bresto – 1:1.

„Brest“ ekipoje pasižymėjo Irvinas Cardona (43 min.), Liono komandoje – Islamas Slimani (62 min.).

Pirmajame mače penktadienį „Monaco“ ir „Nantes“ sužaidė lygiosiomis 1:1.