Prancūzų emocijų karuselė: po fantastiško A.Griezmanno įvarčio – K.Benzemos trauma

Pasaulio čempionai Prancūzijos futbolininkai pasiruošimą penktadienį prasidėsiančiam Europos futbolo čempionatui užbaigė pergale 3:0 prieš Bulgariją.
Antoine'as Griezmannas
Antoine'as Griezmannas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prancūzai išsiveržė į priekį po įspūdingo Antoine'o Griezmanno įvarčio 29-ąją minutę, kai „Barcelona“ puolėjas pasižymėjo įvarčiu per save.

Pergalę įtvirtino du prancūzų kirčiai rungtynių pabaigoje – 83 ir 89 minutėmis pasižymėjo po keitimo pasirodęs Olivier Giroud.

Jis pakeitė Karimą Benzemą, kuris pirmajame kėlinyje išgąsdino Prancūzijos rinktinės sirgalius patirdamas traumą.

Po šešerių metų pertraukos į nacionalinę komandą sugrįžęs puolėjas susižeidė kelį.

Tiesa, nors iš pradžių atrodė, kad trauma gali būti rimta, o pats futbolininkas atrodė prislėgtas, Prancūzijos rinktinės strategas Didier Deschampsas per ilgąją pertrauką nuramino, kad K.Benzema patyrė tik sumušimą, o keitimą nuspręsta atlikti dėl atsargumo.

Prancūzai Europos čempionatą pradės ateinantį pirmadienį, kai žais prieš vokiečius. Dar F grupėje jie grumsis prieš portugalus ir vengrus.