„Premier“ lyga: fantastiškas įvartis kulnu ir Olivier Giroud triumfas

Tradiciškai antrąją Kalėdų dieną Anglijos „Premier“ lyga savo gerbėjams pateikė tikrą desertą. Į kovą stojo geriausi šalies klubai, o pergales iškovojo „Manchester United“, Londono „Chelsea“ ir „Arsenal“.
Olivier Giroud
Olivier Giroud / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Manchester United“ – „Sunderland“ 3:1

39-ąją minutę Mančesterio ekipą į priekį išvedė Daley Blindas. Olandas pasinaudojo Anichebe klaida, šovė į varžovų baudos aikštelę ir apsikeitęs perdavimu su Zlatanu Ibrahimovičiumi smūgiavo į vartus.

82-ąją minutę po Paulio Pogba perdavimo Mančesterio klubo pergalę įtvirtino Z.Ibrahimovičius. Tai buvo 17-asis švedo įvartis šiame sezone.

Rungtynių pabaigoje fantastišką įvartį kulnu įmušė Henrikhas Mkhitaryanas. Per pridėtą laiką rezultatą sušvelnino Fabio Borini.

Mančesterio ekipos sudėtyje nepasirodė Wayne'as Rooney, kuris treniruotėje patyrė smulkią traumą.

Tai buvo ketvirta iš eilės Mančesterio klubo pergalė Anglijos čempionate.

Po šios pergalės „Manchester United“ taškais susilygino su penktoje vietoje esančiu „Tottenham“ klubu.

„Chelsea“ – „Bournemouth“ 3:0

24-ąją minutę Londono ekipą į priekį išvedė Pedro įvartis. Ispanas pasižymėjo po trumpo Cesco Fabregaso perdavimo. Pedro smūgiavo į viršutinį kairijį kampą.

Antrojo kėlinio pradžioje „Chelsea“ persvarą padvigubino Edenas Hazardas. Belgas pats uždirbo ir realizavo 11 metrų baudinį. Jį neleistinai stabdė Simonas Francis. E.Hazardo baudinys buvo jo 50-asis įvartis „Premier“ lygoje.

Jau per pridėtą rungtynių laiką dar vieną įvartį įmušė Pedro.

Dėl geltonų kortelių rungtynes praleido N'Golo Kante ir Diego Costa.

Tai buvo jau dvylikta „Chelsea“ pergalė iš eilės. Tai naujas klubo rekordas.

Su 46 taškais Londono klubas yra užtikrintas čempionato lyderis.

„Arsenal“ – „West Bromwich Albion“ 1:0

Pirmą kartą šį sezoną startinėje sudėtyje atsidūrė Olivier Giroud. Jis pakeitė Theo Walcottą.

Arsene'as Wengeras nesuklydo. 86-ąją minutę būtent O.Giroud išplėšė pergalę „Arsenal“ klubui. Prancūzas pasižymėjo po Mesuto Ozilo perdavimo.

Su 37 taškais „Arsenal“ susilygino su antroje vietoje esančiu „Liverpool“ klubu. Tačiau Liverpulio ekipa yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Kiti rezultatai:

„Watford“ – „Crystal Palace“ 1:1

26' Y.Cabaye [0:1]

71' T.Deeney [1:1]

„Swansea City“ – „West Ham United“ 1:4

13' A.Ayew [0:1]

50' W.Reidas [0:2]

78' M.Antonio [0:3]

89' Llorente [1:3]

90' A.Carrollas [1:4]

„Burnley“ – „Middlesbrough“ 1:0

81' A.Gray [1:0]

„Leicester City“ – „Everton“ 0:2

51' K.Mirallas [0:1]

90' R.Lukaku [0:2]