„Premier“ lyga: Fortūnos šypsnis gelbėjo „Chelsea“ ir „Liverpool“ ekipas

Anglijos „Premier“ lygoje sudėtingas pergales paskutinėmis rungtynių minutėmis šventė Londono „Chelsea“ ir „Liverpool“ klubai.
Mohamedas Salah
Mohamedas Salah / „Scanpix“ nuotr.

Dėl čempionų titulo kovojanti „Liverpool“ ekipa po dramatiškos kovos 2:1 nugalėjo Londono „Tottenham Hotspur“ komandą.

„Raudonuosius“ į priekį 16-ąją minutę buvo išvedęs Roberto Firmino.

Lucas Moura pasižymėjo 70-ąją minutę ir rezultatą išlygino.

Vis dėlto Liverpulio komanda šventė pergalę po to, kai kamuolį į savo vartus jau 90-ąją minutę nukreipė Toby Aldeweireldas.

„Liverpool“ klubas su 79 taškais žengia pirmoje vietoje, antras esantis „Manchester City“ turi 77 taškus ir rungtynes atsargoje.

„Tottenham Hotspur“ turi 61 tašką ir yra trečioje pozicijoje. Tiek pat taškų yra surinkusi ir ketvirtą vietą užimanti „Manchester United“ komanda.

Londono „Chelsea“ prakaitavo, tačiau 2:1 išvykoje palaužė „Cardiff City“ futbolininkus.

Aikštės šeimininkai pirmavo po Victoro Camaraso įvarčio 46-ąją minutę.

„Aristokratams“ dramatišką pergalę išplėšė Cesaras Azpilicueta, mušęs 84-ąją minutę, ir Rubenas Loftusas-Cheekas, pelnęs įvartį 90-ąją minutę.

„Chelsea“ komanda su 60 taškų užima šeštąją vietą. Tiesa, tiek pat taškų savo kraityje turi ir penktoje vietoje esantis Londono „Arsenal“ klubas.

„Cardiff City“ ekipa turi 28 taškus ir rikiuojasi 18-ta.

Žaidimų industrijos profesionalus subūrusiems „Wargaming“ renginiams – prestižiniai tarptautiniai apdovanojimai
Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?