„Premier“ lyga: „Man Utd“ klubas tėškė antausį „Tottenham“, „Liverpool“ kyla

Anglijos „Premier“ lygos trečiadienio vakarą sužaisti penki susitikimai, kuriuose taškus prarado netoli viršūnės esančios Londono ekipos, o pergalėmis džiaugėsi „Liverpool“ ir „Manchester United“.

Antrą pergalę iš eilės ir tik ketvirtą šiame sezone pasiekė „Liverpool“, namuose 1:0 įveikęs Londono „West Ham United“.

Vienintelį įvartį Jurgeno Kloppo komandai 22-ą minutę įmušė Darwinas Nunezas.

„Plaktukai“ turėjo nuostabią progą lyginti rezultatą pačioje pirmo kėlinio pabaigoje, bet Jarrodas Bowenas neįmušė baudinio.

Praėjusį savaitgalį titulą ginantį „Manchester City“ tokiu pačiu rezultatu įveikęs „Liverpool“ bando kilti aukštyn – dabar „raudonieji“ su 16 taškų užima septintą vietą.

Kitose rungtynėse Londono „Chelsea“ svečiuose nesugebėjo įveikti „Brentford“ vienuolikės – rungtynės baigėsi be įvarčių 0:0.

Taškus praradę „aristokratai“ lieka ketvirti, bet dabar jau septyniais taškais atsilieka nuo lyderio Londono „Arsenal“.

Centrinėse vakaro rungtynėse „Manchester United“ namuose 2:0 įveikė aukščiau lentelėje esančią Londono „Tottenham Hotspur“ komandą.

Abu įvarčius „raudonieji velniai“ pelnė po pertraukos – pasižymėjo Fredas (47 min.) ir Bruno Fernandesas (69 min.).

Pamažu atsitiesianti Eriko ten Hago komanda su 19 taškų yra penkta, o „Tottenham“ su 23 taškais išlieka trečias.