„Premier“ lyga: „Manchester City“ sutriuškino „Sunderland“, dėl traumos nežaidė Vincentas Kompany

Šeštadienį „Premier“ lygos septintąjį turą pradėjo „Manchester City“ ir „Sunderland“ ekipos, susitikusios „Etihad“ stadione Mančesteryje. Mačas baigėsi „sausu“ rezultatu šeimininkų naudai 3:0.
Aleksandaras Kolarovas
Aleksandaras Kolarovas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau penktą rungtynių minutę praėjusio sezono čempionus į priekį po Carloso Tevezo perdavimo išvedė tikslus Aleksandaro Kolarovo smūgis. 60 rungtynių minutę persvarą padvigubino Sergio Aguero, o 88 minutę rungtynių baigtį nulėmė Jameso Milnerio įvartis. Galutinis rezultatas 3:0 „Manchester City“ naudai.

„Manchester City“ gretose dėl traumos nežaidė komandos kapitonas Vincentas Kompany. Gynėjas susižeidė blauzdą, tačiau, kol kas klubas nepaskelbė, kiek rimta yra trauma ir ar ilgai jis negalės žaisti.

Startinės sudėtys:

„Manchester City“: Joe Hartas, Pablo Zabaleta, Micahas Richardsas, Joleonas Lescottas, Aleksandaras Kolarovas, Jamesas Milneris, Garethas Barry, Yaya Toure, Davidas Silva, Mario Balotelli, Carlosas Tevezas.

„Sunderland“: Simonas Mignoletas, Craigas Gardneris, Danny Rose, Carlosas Cuellaras, Johnas O'Shea (kapitonas), Jackas Colbackas, Sebastianas Larssonas, Adamas Johnsonas, Jamesas McCleanas, Stephane Sessegnonas, Stevenas Fletcheris.

„Manchester City“ 3:0 „Sunderland“

5 min. (1:0) Aleksandaras Kolarovas
60 min. (2:0) Sergio Aguero
88 min. (3:0) Jamesas Milneris