„Premier“ lyga: vokietis prisiminė įvarčių skonį, o „Chelsea“ užtikrintai laimėjo

Londono „Chelsea“ šventė užtikrintą pergalę Anglijos „Premier“ lygoje pirmadienio vakarą. Thomaso Tuchelio auklėtiniai 2:0 nugalėjo „Newcastle United“ ekipą.
Londono „Chelsea“ – „Newcastle United“
Londono „Chelsea“ – „Newcastle United“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Abu įvarčius „Chelsea“ pelnė dar pirmajame kėlinyje: 31-ąją minutę mušė Olivieris Giroud, 39-ąją minutę skirtumą padvigubino Timo Werneris.

Paskutinį kartą įvartį T.Werneris „Premier“ lygoje buvo mušęs lapkričio 7-ąją. Priminsime, kad už šį puolėją „aristokratai“ praėjusią vasarą suplojo 52 milijonus svarų.

Kitose pirmadienio rungtynėse „West Ham United“ 3:0 nugalėjo „Sheffield United“.

„Chelsea“ turi 42 taškus ir užima ketvirtąją vietą Anglijos pirmenybėse. „West Ham“ su 42 taškais žengia 5-oje pozicijoje, į 6-ąją nukrito „Liverpool“ komanda.

„Newcastle United“ su 25 taškais yra 17-oje vietoje.