Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA

„Premier“ lygoje favoritai neklumpa – užtikrintą pergalę iškovojo ir „Chelsea“

Pergales ketvirtajame „Premier“ lygos ture iškovojus abiem Mančesterio klubams, jiems įkandin pasekė ir dar vienas pretendentas į titulą – Londono „Chelsea“.
Romelu Lukaku
Romelu Lukaku / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Mėlynieji namuose užtikrintai 3:0 nepaliko vilčių Birmingamo „Aston Villa“ ekipai.

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau 15-ąją minutę, kuomet nuostabų perdavimą į priekį pasileidusiam Romelu Lukaku atliko Mateo Kovačičius.

Belgas išpakavo savo komandos draugo dovanėlę ir meistriškai suklaidinęs varžovą išvedė šeimininkus į priekį.

Po pertraukos Londono ekipos persvarą padvigubino būtent minėtasis M.Kovačičius. Kroatas pasinaudojo varžovų gynėjo Tyrone'o Mingso klaida ir įtvirtino savo komandos pranašumą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Jorginho ir Mateo Kovačičius

Tiksint paskutinėms mačo minutėms R.Lukaku (90+3 min.) dar spėjo įkalti paskutinį vinį į varžovų karstą – galingu smūgiu nuo baudos aikštelės linijos nepaliko vilčių oponentų vartininkui ir pelnė dublį.

Būtent „Chelsea“ ir „Manchester United“, turintys po 10 taškų, šiuo metu yra „Premier“ lygos lyderiai. Jiems ant kulnų lipa „Manchester City“ (9 tšk.), o sekmadienį prie šių ekipų prisijungti sieks ir „Liverpool“ (7 tšk.).

„Aston Villa“ (4 tšk.) užima 12-ąją poziciją.