Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Premier“ lygoje – įvarčių fiesta ir „Man United“ pergalė

Šešių įvarčių trileris įvyko sekmadienio vakarą „Leeds United“ tvirtovėje, kur šeimininkai galiausiai 2:4 krito prieš „Manchester United“.
Anthony Elanga ir Fredas
Anthony Elanga ir Fredas / „Scanpix“ nuotr.

„Raudonieji velniai“ į priekį veržėsi 34-ąją minutę, kai Luke'o Shaw perdavimą įvarčiu pavertė Harry Maguire'as. Į rūbinę antrąjį įvartį mušė Bruno Fernandesas, pasižymėjęs penktąją pirmojo kėlinio pridėto laiko minutę.

Bet „Leeds United“ sugrįžo po pertraukos ir ėmėsi tvarkyti reikalus: 53-ąją minutę pasižymėjo Rodrigo, o po minutės kamuolį į tinklą pasiuntė ir Raphinha – 2:2.

Vis dėlto taškų „Leeds United“ neiškovojo. Fredas 70-ąją, o Anthony Elanga 88-ąją minutėmis pelnė po įvartį ir išplėšė „velniams“ pergalę.

„Man United“ su 46 taškais yra ketvirtoje vietoje „Premier“ lygoje, „Leeds United“ turi 23 taškus ir žengia 15-ti.