Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Premier“ lygoje – „Leicester City“ pasismaginimas namuose

Anglijos „Premier“ lygoje „Leicester City“ ekipa surengė puikų pasirodymą – net 4:0 namuose suvarpė „Newcastle United“ komandą.
Youri Tielemansas
Youri Tielemansas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Įvarčių sąskaitą šeimininkai atidarė 39-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Youri Tielemansas.

Dar trys įvarčiai krito po pertraukos. Patsonas Daka 57-ąją minutę skirtumą padvigubino, Y.Tielemansas 81-ąją minutę pelnė antrąjį savo įvartį, o tašką 85-ąją minutę padėjo Jamesas Maddisonas.

„Leicester City“ su 22 taškais po 16 rungtynių yra aštuntoje vietoje, o štai „Newcastle United“ taupyklėje – vos 10 taškelių ir 19-oji vieta.