„Premier“ lygoje – senegaliečio dublis ir triuškinanti „Chelsea“ pergalė

Pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo Londono „Chelsea“ ekipa, kuri išvykoje 3:0 sudorojo Londono „West Ham“ futbolininkus.

Ryškiausiai šiame mače žibėjo Nicolaso Jacksono žvaigždė. Senegalietis įvarčiu pasižymėjo jau 4-ąją mačo minutę, o 18-ąją kamuolį į varžovų vartus pasiuntė dar kartą (2:0).

Tašką 47-ąją susitikimo minutę galutinai padėjo Cole'as Palmeris, kuris gavo puikų perdavimą iš to paties N.Jacksono ir įmušė įvartį (3:0).

Per likusį laiką „West Ham“ nesugebėjo sukurti stebuklo ir triumfavo „Chelsea“.

Po šios pergalės „Chelsea“ bent laikinai pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą. Londono ekipa turi 10 taškų per penkis mačus ir nusileidžia „Manchester City“ (13 taškų).

Tuo metu „West Ham“ su 4 taškais per 5 mačus rikiuojasi keturiolikti.