„Premier“ lygoje – antausis „Manchester City“ žvaigždynui

Anglijos „Premier“ lygoje užfiksuotas netikėtumas – namuose pralaimėjimą patyrė „Manchester City“ milijonieriai.
„Manchester City“ – „Wolverhampton Wanderers“
„Manchester City“ – „Wolverhampton Wanderers“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Miestiečiai“ savo žiūrovų akivaizdoje 0:2 krito prieš „Wolverhampton Wanderers“.

Viskas, kuo „Man City“ pasižymėjo – tai penkios geltonos kortelės antrajame kėlinyje.

Pirmąjį svečių įvartį 80-ąją minutę pelnė Adama Traore, kuris pats per pridėtą laiką mušė ir dar kartą.

Nelengvas rungtynes sužaidė ir Londono „Arsenal“ komanda, 1:0 palaužusi „AFC Bournemouth“.

Jau 9-ąją minutę pirmąjį įvartį su „Arsenal“ marškinėliais pelnė vidurio gynėjas Davidas Luizas.

Londono „Chelsea“ išvykoje 4:1 nugalėjo „Southampton“ klubą.

Tammy Abrahamo (17 min.) ir Masono Mounto (24 min.) įvarčiai išvedė „Chelsea“ į priekį, bet skirtumą 30-ąją minutę sušvelnino Danny Ingsas.

Dar iki pertraukos trečiąjį „aristokratų“ įvartį mušė N'Golo Kante, o 89-ąją minutę pergalę įtvirtino Michy Batshuayi.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?