Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Premier“ lygoje – skirtingi lyderių pasirodymai, vienos rungtynės atšauktos

Anglijos „Premier“ lygoje ketvirtadienio vakarą turėjo būti sužaisti trys susitikimai, bet įvyko tik du. „Leicester City“ ir Londono „Tottenham Hotspur“ mūšis nukeltas dėl COVID-19 židinio Londono klube, o kituose dviejuose stadionuose skirtingai sekėsi pretendentams į nugalėtojų titulą.
Masonas Mountas
Masonas Mountas / „Scanpix“ nuotr.

Namuose kluptelėjo Londono „Chelsea“, tik lygiosiomis 1:1 sužaidusi su Liverpulio „Everton“.

„Aristokratai“ pramušė varžovų gynybą 70-ą minutę, kai pasižymėjo Masonas Mountas, bet jau po keturių minučių lygybę atstatė 19-metis „Everton“ vidurio gynėjas Jarradas Branthwaite'as.

Du taškus praradusi „Chelsea“ paleido lyderį „Manchester City“ į priekį jau keturiais taškais.

Kitose rungtynėse „Liverpool“ panaikino ankstyvą atsilikimą ir namuose 3:1 įveikė „Newcastle United“.

Jonjo Shelvey jau 7-ą minutę netikėtai išvedė „šarkas“ į priekį, bet „raudonieji“ dar pirmajame kėlinyje perėmė rungtynių kontrolę.

Diogo Jota pelnė įvartį 21-ą minutę, o Mohamedas Salahas pasižymėjo 25-ąją ir „Liverpool“ per pertrauką jau pirmavo.

Tašką rungtynėse padėjo 87-ą minutę pelnytas Trento Alexanderio-Arnoldo įvartis.

„Liverpool“ po 17-o turo išlaikė vos vieno taško atsilikimą nuo „Man City“.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant