„Premier“ lygoje – „Tottenham“ pergalė ir iššvaistyta „Leicester“ persvara

Anglijos „Premier“ lygoje sekmadienio vakarą sužaistos trejos rungtynės. Vienerios baigėsi lygiosiomis, o kitose pergales pasiekė Londono „Tottenham Hotspur“ ir „Brentford“ futbolininkai.
Pierre'as-Emile'is Hojbjergas
Pierre'as-Emile'is Hojbjergas / „Scanpix“ nuotr.

Nuno Espirito Santo treniruojama Šiaurės Londono ekipa namuose 2:1 įveikė Birmingamo „Aston Villa“.

Trijų pralaimėjimų seriją nutraukusiam „Tottenham“ pirmą įvartį pelnė Pierre'as-Emile'is Hojbjergas (27 min.), o antras krito nuo „Aston Villa“ žaidėjo Matto Targetto (71 min.). Savo ruožtu svečiai buvo išlyginę rezultatą po Ollie Watkinso įvarčio (67 min.).

„Tottenham“ po šios pergalės pakilo į aštuntą vietą „Premier“ lygoje.

Kitose rungtynėse „Leicester City“ turėjo dviejų įvarčių persvarą, bet ją iššvaistė ir su Londono „Crystal Palace“ sužaidė lygiosiomis 2:2.

Lesterio ekipa pirmavo po Kelechi Iheanacho (31 min.) ir Jamie Vardy (37 min.) įvarčių, bet lygiąsias Londono ekipai išplėšė Michaelas Olise'as (61 min.) ir Jeffrey Schluppas (72 min.).

Sunkiai sezoną pradėjęs „Leicester“ turi tik 8 taškus ir rikiuojasi vos 13-oje pozicijoje.

Dramatišką pergalę pasiekė „Brentford“ klubas. Jis paskutinėmis akimirkomis išvykoje 2:1 įveikė Londono „West Ham United“.

Bryanas Mbeumo išvedė svečius į priekį dar 20-ą minutę, bet Jarrodas Bowenas 80-ą minutę rezultatą išlygino.

Visgi paskutinį žodį tarė „Premier“ lygos naujokų žaidėjas Yoane Wissa, ketvirtą pridėto laiko minutę išplėšęs savo komandai pergalę.

Pralaimėjęs „West Ham“ nepasinaudojo proga pakilti į antrąją vietą. „Brentford“ yra devintas.