„Premier“ lygos lyderių akistatoje – lemtingas „Liverpool“ puolėjo kirtis paskutinę minutę

Anglijos „Premier“ lygoje trečiadienio vakarą susitiko lyderių pozicijas prieš šį turą užėmusios „Liverpool“ ir Londono „Tottenham Hotspur“ ekipos. Pergalę po lemtingo įvarčio paskutinę minutę pasiekė namuose žaidę Jurgeno Kloppo auklėtiniai – 2:1.
Roberto Firmino
Roberto Firmino / „Scanpix“ nuotr.

Pirmą įvartį rungtynėse sužaidus 26 minutes pasiekė „Liverpool“ žvaigždė Mohamedas Salahas, bet „raudonieji“ pranašumą turėjo neilgai.

Jau 33-ąją minutę Son Heung-minas tiksliu smūgiu išlygino rezultatą ir pasivijo tą patį M.Salahą bei Liverpulio „Everton“ lyderį Dominicą Calvertą-Lewiną rezultatyviausių „Premier“ lygos žaidėjų sąraše – visi trys futbolininkai yra įmušę po 11 įvarčių.

Atrodė, kad komandos taip ir pasidalins po tašką, bet lemiamą žodį rungtynėse tarė Roberto Firmino.

„Liverpool“ brazilas 90-ąją minutę sulaukė Andrew Robertsono perdavimo ir nukreipė kamuolį į vartus, taip išplėšdamas čempionų titulą ginantiems „raudoniesiems“ labai svarbius 3 taškus.

Jie leido šokti Liverpulio komandai į pirmąją vietą ir įgyti 3 taškų pranašumą prieš artimiausius persekiotojus „Tottenham“ žaidėjus.

Kitose trečiadienio vakaro rungtynėse net keturių pralaimėjimų seriją nutraukė Londono „Arsenal“ futbolininkai. Tiesa, pergalės jiems įsirašyti nepavyko – „kanonieriai“ namuose 1:1 sužaidė su „Southampton“.

Svečiai net pirmavo po pirmajame kėlinyje pelnyto Theo Walcotto, kuris net 12 metų pats žaidė „Arsenal“ klube, įvarčio, bet rezultatą po pertraukos išlygino Pierre'as-Emerickas Aubameyangas.

„Scanpix“ nuotr./Pierre'as-Emerickas Aubameyangas

Londono ekipai rungtynes teko užbaigti mažumoje, nes 62-ąją minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo Gabrielis.

Su vos 14 taškų per 13 mačų „Arsenal“ užima tik 15-ąją vietą „Premier“ lygoje.

Pralaimėjimą patyrė „Leicester City“, namuose 0:2 nusileidęs Liverpulio „Everton“ klubui.

Nesėkmė neleido Lesterio ekipai pakilti į antrąją vietą, kurioje ji būtų įsitaisiusi pergalės atveju. Dabar „Leicester“ yra ketvirtas, o „Everton“ – penktas.