Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Prieš „Bangą“ triumfavusi „Sūduva“ neatsilieka fantastiškose lenktynėse

„TOPsport A lygoje“ lenktynės dėl 4-10 vietų įkaitusios iki maksimumo. 34-ajame ture Marijampolės „Sūduva“ namuose pasiekė itin svarbią pergalę prieš Gargždų „Bangą“ – 2:0 (0:0).

Marijampoliečiai į priekį išsiveržė 50-ąją minutę ir padarė įspūdingu būdu. Perdavimo sulaukęs ir kamuolį susistabdęs Motiejus Burba fantastišku smūgiu pasiuntė jį į viršutinį vartų kampą.

Dovydo Lastausko turėjo iniciatyvą ir padvigubino pranašumą. 80-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Dariušas Stankevičius atakavo iš už baudos aikštelės – kamuolys rikošetu įskriejo į vartus.

85-ąją minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo pirmojo pelnyto įvarčio metu rezultatyvų perdavimą atlikęs Tautvydas Burdzilauskas.

Paskutinėje vietoje buvę marijampoliečiai su 36 taškais pasivijo Vilniaus raj. „TransInvest“ ir Telšių „Džiugą“, „Bangos“ kraityje – 41 taškas bei 4-oji vieta.