Prieš išvyką į Lietuvą – Šveicarijos futbolininkų pergalė prieš Šiaurės Airiją

Šeštadienį įvyko dar vienerios atrankos į 2022 metų pasaulio futbolo čempionatą C pogrupio, kuriame varžosi ir Lietuvos futbolo rinktinė, rungtynės. Šveicarijos futbolininkai namuose 2:0 įveikė Šiaurės Airiją ir įsitvirtino antroje pozicijoje.
Šveicarijos futbolo rinktinė
Šveicarijos futbolo rinktinė / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Denisas Zakaria jau 4-ąją rungtynių minutę šeimininkus išvedė į priekį, tačiau po VAR įsikišimo įvartis buvo neįskaitytas dėl nuošalės.

Rungtynių svarstyklės į šveicarų pusę dar kartą persisvėrė 37-ąją minutę, kuomet už laiko vilkinimą antrą geltoną kortelę prieš save išvydo ir aikštę palikti turėjo šiaurės airių saugas Jamalas Lewisas.

Persvara aikštėje šveicarai pasinaudojo dar pirmajame kėlinyje – 45+3 min. Stevenas Zuberis.

Likusį rungtynių laiką užtikrintai kamuolį kontroliavusi Šveicarija savo pergale neabejojo, bet tašką šiame mače padėjo tik per pridėtą antrojo kėlinio teisėjo laiką - 90+1 min. pasižymėjo Christianas Fassnachtas.

Standings provided by SofaScore LiveScore

11 taškų po 5 turų savo sąskaitoje turinti Šveicarijos rinktinė artimiausius persekiotojus lenkia jau 6 taškais.

Jau šiomis dienomis į Lietuvą atvyksianti Murato Yakino kariauna su mūsų futbolininkais susigrums antradienį. LFF stadione Vilniuje rinktinių mačas prasidės 21:45 val.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?