Prieš pertrauką – iš duobelės išlipusio Madrido „Real“ pergalė

Madrido „Real“ pakiliomis nuotaikomis sutinka klubinio sezono pertrauką dėl Katare vyksiančio pasaulio futbolo čempionato.
Madrido „Real“ žaidėjų triumfas
Madrido „Real“ žaidėjų triumfas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Carlo Ancelotti auklėtiniai namuose 2:1 nugalėjo „Cadiz“ vienuolikę ir iškovojo pergalę po dvejų nelaimėtų rungtynių iš eilės Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse.

Pirmą įvartį „karaliai“ pelnė 40-ą minutę, kai Toni Kroosas pakėlė kamuolį iš krašto, o visiškai be priežiūros paliktas Ederis Militao nukreipė jį į tinklą galva.

Skirtumą „Real“ padvigubino 70-ą minutę, kai nuostabiai dešine koja pykštelėjo jau pats T.Kroosas.

Intrigą „Cadiz“ dar sugebėjo atgaivinti 82-ą minutę, kai suklydus vartininkui Thibaut Courtois pasižymėjo Lucas Perezas, bet antro įvarčio svečiams pasiekti nepavyko.

Prieš tai dvejose rungtynėse pergalės nesugebėjęs pasiekti „Real“ užleido pirmąją poziciją „Barcelonai“, bet atsilieka tik dviem taškais – Madrido komanda turi 35, o Barselonos – 37 taškus.

Dėl planetos pirmenybių kitas rungtynes komandos žais tik pačioje 2022 m. pabaigoje.