Prieš rungtynes su Lietuva – serbų žvaigždės išpuolis prieš teisėją

„Fulham“ komandos puolėjas Aleksandras Mitrovičius, kuris jau kitą savaitę stos į akistatą su Lietuvos rinktine, Anglijos FA taurės mače užsipuolė teisėją ir buvo išvarytas iš aikštės.
Aleksandaras Mitrovičius
Aleksandaras Mitrovičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Fulham“ svečiuose nusileido „Manchester United“ ekipai rezultatu 1:3 ir baigės pasirodymą turnyre.

A.Mitrovičius 50-ą minutę išvedė „Fulham“ į priekį, bet netrukus viskas apsivertė aukštyn kojomis.

72-ą minutę Willianui po VAR įsikišimo buvo parodyta raudona kortelė, nes šis sužaidė ranka, numušdamas į vartus skriejusį kamuolį.

Į „Fulham“ vartus taip pat buvo paskirtas baudinys.

Įpykęs A.Mitrovičius puolė arbitrui Christopheriui Kavanaghui į atlapus.

Šis nedvejodamas dar kartą išsitraukė raudoną kortelę, kai serbas fiziškai sudavė arbitrui į ranką.

Bruno Fernandesas realizavo baudinį ir išlygino rezultatą. Dviejų žaidėjų pranašumą įgijęs „Manchester United“ įmušė dar du įvarčius ir iškopė į FA taurės pusfinalį.

77-ą minutę pasižymėjo Marcelis Sabitzeris, o per teisėjo pridėtą laiką dar kartą įmušė B.Fernandesas.

Primename, kad Serbijos rinktinė jau kovo 24 dieną Europos čempionato atrankos mače susikaus su Lietuvos komanda, o A.Mitrovičius yra įtrauktas į Serbijos rinktinės sudėtį.