2013 10 28 /00:27

„Primera“ lyga: lengvos Madrido „Atletico“ ir „Real Sociedad“ pergalės

„Primera“ lygoje sekmadienį buvo sužaistos 4 rezultatyvios rungtynės. „Real Sociedad“ be vargo įveikė „Almeria“, o „Atletico“ sušaudė įvarčiais savo varžovę „Real Betis“.
Davidas Villa
Davidas Villa / „Scanpix“ nuotr.

Madrido „Atletico“  – Sevilijos „Real Betis“ 5:0

„Atletico“ futbolininkai be jokio gailesčio nušlavė „Real Betis“ ekipą. Madrido futbolininkai parodė, kam yra nusiteikę jau pirmąją mačo minutę, kai Oliveris pasiuntė taiklų smūgį į vartus tik prasidėjus susitikimui. Pirmajame kėlinyje futbolininkams rezultatyvių atakų suregzti daugiau nepavyko.

Sevilijos ekipos siaubui antrajame kėlinyje prabilo Davidas Villa – 53-ąją ir 57-ąją minutę pasižymėjęs futbolininkas išvedė savo komandą į priekį 3:0. 65-ąją minutę Madrido ekipos pergalę užtvirtino Diego Costa, o paskutinį akcentą 90-ąją minutę uždėjo Gabi Fernandezas.

Po šios pergalės „Atletico“ tik tašku atsilieka nuo lyderės „Barcelona“ ekipos ir 5 taškais lenkia trečioje vietoje esančius „Real“ futbolininkus.