„Primeros“ rungtynėse „Real“ ir „Sevilla“ ekipos įmušė dešimt įvarčių

Neįtikėtinos rungtynės trečiadienio vakarą vyko Ispanijos „Primera“ čempionate, kurio vienuoliktajame ture iš viso sužaisti keturi susitikimai.
Garethas Bale'as
Garethas Bale'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Trečioje vietoje žengiantis „Real“ klubas namuose net 7:3 (3:2) įveikė „Sevilla“ ekipą ir įsirašė aštuntąją pergalę.

Įvarčių lietų dviem taikliais smūgiais 13-ąją ir 27-ąją minutėmis pradėjo Garethas Bale'as, kuris pagaliau sužaidė puikias rungtynes „Real“ ekipoje.

Netrukus, 32-ąją minutę, teisėjas paskyrė abejotiną 11 metrų baudinį, kurį realizavo Cristiano Roanaldo. Vis dėlto „Sevilla“ nuleisti rankų neketino – uždirbo baudinį pati ir 38 min. Ivanas Rakitičius rezultatą sušvelnino. Vos po dviejų minučių Madrido klubo gynėjas Alvaro Arbeloa pražiopsojo varžovus gynyboje ir krito antras įvartis į „karališkųjų“ vartus – pasižymėjo Carlosas Bocca.

Aukštesnę pavarą antrajame kėlinyje įjungė „Real“ – jau 53 min. pasižymėjo ne geriausią sportinę formą pastaruoju metu demonstruojantis Karimas Benzema, 60 min. antrąjį savo įvartį pelnė C.Ronaldo.

Tačiau „Sevilla“ vėl davė atkirtį – 63 min. I.Rakitičius antruoju savo įvarčiu rezultatą vėl sušvelnino – 3:5.

71 min. C.Ronaldo įmušė trečiąjį kartą, tačiau vos po trijų minučių buvo skirtas dar vienas 11 metrų baudinys. Deja, tačiau I.Rakitičiui, priešingai nei „Real“ lyderiui, „hattricko“ pelnyti nepavyko – Diego Lopezas baudinį atmušė.

76 min. Stephane'as Mbia gavo antrą geltoną kortelę ir „Sevilla“ liko su dešimt žaidėjų. Toliau priešintis „Real“ klubo galiai jiems pritrūko jėgų, o K.Benzema 80 min. dūrė paskutinį įvartį.

K.Benzema ir G.Bale'as šiame mače prie savo įvarčių pridėjo ir po du rezultatyvius perdavimus komandos draugams.