Prisvilęs „Sūduvos“ startas – Marijampolėje triumfavo „Panevėžys“

Praėjusio sezono pabaigoje Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurę iš Marijampolės „Sūduvos“ paveržę „Panevėžio“ futbolininkai suvalkiečius nuskausmino ir naujo A lygos sezono starte. Marijampolės manieže vykusiose rungtynėse aukštaičiai triumfavo 1:0.
„Panevėžio“ futbolininkai
„Panevėžio“ futbolininkai / FK Panevėžio feisbuko nuotr.

„Sūduva“ solidžiau atrodė pirmajame kėlinyje ir rengė daugiau pavojingų atakų, tačiau pasižymėti Victoro Basadre auklėtiniams taip ir nepavyko.

„Panevėžys“ lemiamą įvartį pelnė 54-ąją minutę. Tautvydas Eliošius pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, o puikiu perdavimu pasinaudojo Justinas Januševskis, nukreipęs kamuolį į vartus galva.

Nuostabią progą padvigubinti persvarą panevėžiečiai turėjo jau po devynių minučių, kai Elivelto apsivarė vartininką ir jau smūgiavo į tuščius vartus, tačiau kamuolį praktiškai nuo vartų linijos numušė „Sūduvos“ gynėjas Semiras Kerla.

Per likusį laiką „Sūduva“ turėjo progų išlyginti rezultatą, bet visos jos baigėsi nesėkmingai ir šalies vicečempionai naują sezoną pradėjo pralaimėjimu.

„Panevėžys“ prisijungė prie jau anksčiau pirmajame ture pergales iškovojusių „Kauno Žalgirio“, Telšių „Džiugo“ ir Kėdainių „Nevėžio“ klubų.

Antrajame ture sūduviečiai svečiuose grumsis su Kauno „Hegelmann Litauen“, o panevėžiečiai namuose priims „Džiugą“.