PSG vargai Marselyje: neįskaitytas įvartis ir raudona kortelė

Prancūzijos „Ligue 1“ futbolo pirmenybėse taškus prarado Paryžiaus „Saint-Germain“. Mauricio Pochettino auklėtinių išvyka į Marselį nesusiklostė – susitikimas baigėsi 0:0.
PSG – „Marseille“
PSG – „Marseille“ / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Dvikovos favoritai šiame mače turėjo kaip reikiant paplušėti net ir dėl vieno taškelio, mat 57-ąją minutę Achrafas Hakimi užsidirbo raudoną kortelę ir paryžiečius paliko žaisti dešimtyje.

Svečiams teko atlaikyti keletą pavojingesnių „Marseille“ vienuolikės atakų ir galiausiai į savo kišenę įsidėti tašką.

Įvarčių Marselyje buvo, tačiau abu sykius po VAR peržiūros jie buvo neįskaityti.

Pirmajame kėlinyje iš pradžių buvo anuliuotas Luano Pereso įvartis į savus vartus, o vėliau ir Arkadiušo Miliko tikslus smūgis.

Po 11 turų su 28 taškais PSG klubas išlieka vienvaldžiu „Ligue 1“ lyderiu. „Marseille“ kol kas žaidžia solidų sezoną ir su 18 taškų yra ketvirtoje pozicijoje.