Puikiais įvarčiais Vilniaus derbį laimėjęs „Žalgiris“ užsliuogė į lyderių gretas

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai grįžo grįžo į A lygos viršūnę, kai sekmadienį „Sportimos“ arenoje 2:0 (1:0) įveikė Vilniaus „Riterius“.

Dviem nuostabiais kėlinių paskutinėmis minutėmis pelnytais įvarčiais „Žalgiris“ pribloškė sekmadienį puikiai „Riterių“ vartus gynusį Armantą Vitkauską.

Pirmajame kėlinyje per teisėjo pridėtą laiką juodkalnietis Marko Miličkovičius galingu spyriu lyg iš patrankos padėjo kamuolį į viršutinį vartų kampą.

87 minutę dar vieną šedevrą sukūrė Francis Kyeremeh. Atsidūręs prieš vartus, futbolininkas iš Ganos taip pat techniškai pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą.

„Riteriai“ irgi turėjo progų, kartą pataikė į virpstą, bet patyrė pirmą pralaimėjimą šį sezoną.

„Žalgiris“ per 4 rungtynes iškovojo 10 taškų – tiek pat turi ir sekmadienį Telšiuose laimėjęs „Panevėžys“, bet žalgiriečių įvarčių santykis yra geresnis.

Trečioje vietoje su 9 taškais yra Kauno „Hegelmann“ komanda, sekmadienį po Salifo Cisse įvarčio savo aikštėje 1:0 nugalėjusi „Šiaulius“, kurie patyrė pirmąjį pralaimėjimą.