2016 10 30 /23:41

Puikus įvartis leido „Milan“ futbolininkams priartėti prie „Roma“ vienuolikės

Italijos „Serie A“ čempionate sekmadienį buvo žaidžiami 11-ojo turo susitikimai. Trečioje vietoje žengiantis „Milan“ klubas namuose 1:0 palaužė „Pescara“ ir nuo laipteliu aukščiau esančios „Roma“ komandos atsilieka vos tašku.
Giacomo Bonaventura
Giacomo Bonaventura / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Roma Įvartis

Pergalingą įvartį Milano ekipai 49-ąją minutę pelnė Giacomo Bonaventura, pažeme meistriškai realizavęs baudos smūgį.

„Roma“ prarado du taškus, svečiuose nulinėmis lygiosiomis išsiskyrusi su „Empoli“.

Vėlyvosiose sekmadienio rungtynėse Genujos „Sampdoria“ namuose 1:0 įveikė Milano „Inter“ ir dar labiau pagilino pastarosios krizę.

Genujos ekipos sudėtyje šiame mače buvo registruotas septyniolikmetis vartininkas iš Lietuvos Titas Krapikas.

„Milan” – „Pescara“ 1:0
49' [1:0] Giacomo Bonaventura

„Empoli“ – „Roma“ 0:0

Romos „Lazio“ – „Sassuolo“ 2:1
50' [1:0] Senadas Luličius
56' [2:0] Ciro Immobile
58' [2:1] Gregoire Defrelas

„Crotone“ – Veronos „Chievo“ 2:0
45' [1:0] Marcello Trotta (11m)
90' [2:0] Diego Falcinelli

Bergamo „Atalanta“ – „Genoa“ 3:0
36' [1:0] Jasminas Kurtičius
45' [2:0] Jasminas Kurtičius
84' [3:0] Alejandro Gomezas

Genujos „Sampdoria“ – Milano „Inter“ 1:0
44' [1:0] Fabio Quagliarella