Puolamasis Madrido „Real“ duetas nesigailėjo „Valencia“ futbolininkų

Madrido „Real“ puolimo lyderiai Vinicius Junioras ir Karimas Benzema mušė įvarčius, o jų atstovaujamas klubas namuose 4:1 susitvarkė su „Valencia“ futbolininkais.
Vinicius Junioras ir Karimas Benzema
Vinicius Junioras ir Karimas Benzema / „Scanpix“ nuotr.

Šeimininkų įvarčių sąskaitą pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje atidarė Karimas Benzema – prancūzas 43 min. pasižymėjo nuo 11 metrų žymės.

Po pertraukos triukšmauti pradėjo ir kitas karališkojo klubo lyderis Vinicius Junioras. Brazilas susirinko dublį (51 ir 62 min.) bei taip įtvirtino „Real“ ekipos pergalę, o susitikimo pabaigoje antrą įvartį sumedžiojo ir K.Benzema (88 min).

Prancūzas su 17 tikslių smūgių yra rezultatyviausias „La Liga“ futbolininkas, o Vinicius Junioras (12) rikiuojasi antroje pozicijoje.

Svečiams paguodos įvartį 76 min. mušė Goncalo Guedesas. Pastarojo baudinį atlaikė Thibaut Courtois, tačiau portugalas pirmasis suskubo prie kamuolio ir įvartį galiausiai pelnė.

Carlo Ancelotti auklėtiniai ir toliau pirmauja „La Liga“ pirmenybėse bei aštuoniais taškais lenkia artimiausius persekiotojus „Sevilla“ futbolininkus, kurie turi dvejas rungtynes atsargoje.