Raumenis demonstravęs Zlatanas išlaikė „AC Milan“ Italijos čempionato viršūnėje

Zlatanas Ibrahimovičius po dviejų mėnesių pertraukos vėl pademonstravo, jog laikas jam nepavaldus. 39-erių švedas dviem įvarčiais nukalė „AC Milan“ pergalę ir išlaikė savo klubą Italijos „Serie A“ čempionato viršūnėje.
Zlatanas Ibrahimovičius
Zlatanas Ibrahimovičius / „Scanpix“ nuotr.

Z.Ibrahimovičiaus vedama Milano klubas svečiuose 2:0 nugalėjo „Cagliari“ futbolininkus.

Zlatanas pelnė abu mačo įvarčius. 7-ąją minutę jis pasižymėjo nuo vienuolikos metrų baudinio žymos, o 52-ąją minutę įtvirtino „AC Milan“ pranašumą tiksliu smūgiu kaire koja.

Tai buvo pirmieji švedo įvarčiai nuo lapkričio 22 dienos. Šlaunies traumą patyręs Z.Ibrahimovičius nerungtyniavo pusantro mėnesio ir į aikštę grįžo tik sausio 9-ąją, o šio vakaro rungtynės jam buvo pirmosios, kuriose Zlatanas pasirodė nuo pat pirmosios minutės.

Nepaisant ilgam iš rikiuotės jį išmušusios traumos, Z.Ibrahimovičius šį sezoną demonstruoja įspūdingą formą.

Jau 12 įvarčių per septynis žaistus susitikimus pelnęs švedas pagal rezultatyvumą „Serie A“ pirmenybėse dalinasi 2-4 vietas ir nusileidžia tik Cristiano Ronaldo, kuris pasižymėjo 15 sykių.

Mače prieš „Cagliari“ Zlatanas pademonstravo ir raumenis, kai pirmajame kėlinyje jau teko persivilkti pažeistus marškinėlius.

„AC Milan“ klubas Italijos čempionate pirmauja su 43 taškais ir lenkia to paties miesto konkurentą „Inter“ trimis taškais.