Reabilitavęsi prancūzai įveikė belgus, italai vėl neklupo

UEFA Tautų lygoje po pralaimėjimo pirmajame ture reabilitavosi Prancūzijos futbolininkai, o italai iškovojo jau antrąją pergalę.

A diviziono 2 grupės rungtynėse prancūzai 2:0 palaužė Belgijos futbolininkus.

Pirmąjį įvartį pasaulio vicečempionams 29-ąją minutę po Ousmane'o Dembele perdavimo pelnė Randalas Kolo Muani.

Antras pasižymėjo jau pats O.Dembele, nukreipęs kamuolį į vartus 57-ąją minutę po Ngolo Kante perdavimo.

Didžiausia prancūzų žvaigždė Kylianas Mbappe aikštėje pasirodė tik jo komandai jau pirmaujant dviem įvarčiais – 67-ąją minutę.

Pirmame Tautų lygos mače penktadienį prancūzai pelnė įvartį jau 14-ą sekundę, bet galiausiai 1:3 nusileido italams.

Pastarieji pasiekė jau antrąją pergalę. Jie svečiuose 2:1 nugalėjo Izraelį. Susitikimas dėl karo vyko Vengrijos sostinėje Budapešte.

Italų gretose pasižymėjo Davide Fratessi (38 min.) ir Moise Keanas (62 min.), o sušvelninamąjį įvartį 90-ą minutę Izraeliui įmušė Mohammadas Abu Fani.

Standings provided by Sofascore

B divizione pergales iškovojo Velsas (2:1 išvykoje prieš Juodkalniją), Norvegija (2:1 namuose prieš Austriją), Slovėnija (3:0 namuose prieš Kazachstaną) ir Turkija (3:1 namuose prieš Islandiją).