Reabilituotis pavyko: Lietuvos jaunimo rinktinė palaužė Maltą

Net 0:8 praėjusį penktadienį prieš Ispaniją kritusi Lietuvos U-21 rinktinė antradienio pavakarę stojo į kovą su Maltos bendraamžiais. Mariaus Stankevičiaus auklėtiniams pavyko nuvyti blogą nuotaiką šalin – jie laimėjo rungtynes 3:1.
U21 Europos futbolo čempionato atranka: Lietuva – Ispanija
U21 Europos futbolo čempionato atranka: Lietuva – Ispanija / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Lietuvos rinktinė dažnai grasino varžovų vartams, o galiausiai kamuolys suspurdėjo tinkle po nesėkmingo varžovų epizodo – 64-ąją minutę gynėjas Christianas Gauci įsimušė į savo vartus.

Rezultatas tapo lygus 78-ąją minutę, kuomet Josephas Zammitas smūgiavo tiksliai.

Bet Maltos džiaugsmas netruko ilgai – nuo suolo kilęs Deividas Dovydaitis 80-ąją minutę vėl išvedė į priekį Lietuvos jaunimo komandą.

Galutinai visi klausimai atsakyti buvo trečią pridėto laiko minutę – lietuviai pasileido į greitą ataką, o jos smaigalyje atsidūręs Faustas Steponavičius parideno kamuolį į vartus.

Lietuvos U-21 komanda atliko 15 smūgių šiose rungtynėse (varžovai 9) ir kėlė net 10 kampinių, kai Maltos jaunimas – tik vieną.

M.Stankevičiaus auklėtiniai C grupėje dabar turi 6 taškus, tiek pat kiek ir dugne esančios Šiaurės Airija ir Malta.