„Real“ išnešė sveiką kailį rungtynėse prieš vienus iš „La Ligos“ autsaiderių

Šeštadienio pavakarę tikrą dramą išgyventi turėjo dėl „La Liga“ čempiono titulo kovojantis Madrido „Real“. Ispanijos pirmenybių 27-ajame ture karališkasis klubas namuose 2:1 palaužė „Elche“ vienuolikę, kuri kovoja dėl išlikimo aukščiausiame šalies futbolo divizione.
Madrido „Real“
Madrido „Real“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Būtent svečiai į priekį išsiveržė pirmieji – 63-ąją minutę pasižymėjo Dani Calvo.

Prie sienos priremti Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai nepasimetė, o lemiamomis akimirkomis lyderio savybes demonstravo Karimas Benzema.

Prancūzas 77-ąją minutę rezultatą išlygino, o pirmą pridėtą teisėjo minutę pelnė pergalingą įvartį.

57 taškus savo sąskaitoje turintis „Real“ bent iki pirmadienio vakaro pakilo į antrą poziciją – vienu tašku lenkia amžinus varžovus iš Barselonos.

Visgi iki pirmosios vietos karališkąjį klubą dar skiria penki taškai, o už kelių valandų Madrido „Atletico“ šią persvarą galės dar labiau padidinti.

„Elche“ ekipa yra tik 17-ta ir vos vienu tašku pirmauja prieš iškritimo zonoje esantį „Alaves“ klubą.