„Real“ startas Ispanijoje be kluptelėjimų – antra pergalė iš eilės

Ispanijos futbolo pirmenybėse užtikrintą pergalę iškovojo Madrido „Real“, išvykoje 4:1 nugalėjęs Vigo „Celta“ ekipą.
Eduardo Camavinga
Eduardo Camavinga / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tai penktoji iš eilės „Real“ pergalė Vigo mieste, o „Celta“ lygos rungtynėse negali įveikti Karališkojo klubo nuo 2014 metų gegužės.

Tai 17-ikos nelaimėtų rungtynių serija.

Komandos rungtynių pradžioje apsikeitė baudiniais – 14-ą minutę baudinį realizavo „Real“ puolėjas Karimas Benzema, o 23-ią minutę rezultatą nuo žymos išlygino Iago Aspas.

Vis dėlto vėliau „Real“ pridėjo dar tris įvarčius, tai padarė Luka Modričius (41 min.), Vinicius Junioras (56 min.) ir Federico Valverde (66 min.).

Edenas Hazard'as mačo pabaigoje taip pat turėjo galimybę pasižymėti, bet nerealizavo baudinio.