„Riteriai“ toliau klumpa: išleido pergalę mače su A lygos naujoku

Penktadienio vakarą vykusiose A lygos 5-ojo turo antrose rungtynėse Vilniaus „Riteriai“ 2:2 savo aikštėje sužaidė su debiutante Alytaus „Dainava“.
Vilniaus „Riteriai“ – Alytaus „Dainava“
Vilniaus „Riteriai“ – Alytaus „Dainava“ / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

38-ąją minutę šeimininkai surengė puikią ataką, kurią taikliu smūgiu po Valdemaro Borovskio perdavimo įvarčiu baigė Artūras Dolžnikovas.

50-ąją minutę greitas Vilniaus klubo išpuolis buvo įprasmintas Mindaugo Grigaravičiaus akistata su vartininku, kuri baigėsi įvarčiu.

Visgi dviejų įvarčių persvara šeimininkai džiaugėsi neilgai. Netrukus už žaidimą ranka baudos aikštelėje baudiniu buvo nubaustas „Riterių“ gynėjas Olaide Badmusas ir Deividas Matulevičius skirtumą sušvelnino.

Baigiantis rungtynėms į „Riterių“ vartus už Aleksandro Levšino žaidimą ranka buvo skirtas dar vienas baudinį. Jį užtikrintai realizavo Titas Vitukynas.

Po šių lygiųjų dzūkai išlipo iš minusinės zonos. Su -3 taškais sezoną pradėję alytiškiai dabar jau turi nulį. „Riteriai“ buvo pralaimėję du pirmus mačus ir iškovojo pirmą tašką.