„Riterių“ krachas tęsiasi: krito prieš naujokus iš Kauno rajono

A lygos naujokai Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkai ketvirtadienį namuose sudavė antausį Vilniaus „Riteriams“ ir šventė pergalę 2:0.
Kauno „Hegelmann Litauen“
Kauno „Hegelmann Litauen“ / „Hegelmann Litauen“ nuotr.

Kauno rajono komanda į priekį išsiveržė 29-ąją minutę, kai po klastingo Viliaus Armanavičiaus perdavimo kamuolys įskriejo į vartus.

Antrąjį įvartį Andriaus Skerlos auklėtiniai pelnė 68-ąją minutę, kai tiksliai smūgiavo Rokas Krušnauskas.

„Riteriai“ po ketverių rungtynių turi vos 1 tašką ir užima aštuntąją vietą, o štai „Hegelmann Litauen“ ekipa su 6 taškais yra šeštoje pozicijoje turnyro lentelėje.