Robinas van Persie patyrė gąsdinančią akies traumą

Stambulo „Fenerbahče“ žvaigždė Robinas van Persie sekmadienio rungtynėse su „Akhisar Genclik Spor“ ekipa patyrė gąsdinančią akies traumą.
Robinas van Persie
Robinas van Persie / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 1 Robin van Persie

Bandydamas apsivaryti varžovus olandas atsitrenkė į vieno jų petį ir susigriebė už veido, kuriuo netrukus tekėjo kraujas. R.van Persie laikėsi prispaudęs akį, tad traumą ypač išgąsdino sirgalius ir medikus.

Puolėjas neštuvuose išgabentas iš stadiono ir atiduotas medikams, kurie netrukus nuramino, kad viskas R.van Persie yra gerai.

Robino van Persie trauma

Žaidėjas vėliau stadione pastebėtas žiūrintis rungtynių antrąjį kėlinį, jo akį dengė raištis.

„Fenerbahče“ ekipos medikas Johnas Kunduracioglu irgi patvirtino žiniasklaidai, kad olando akiai nieko nenutiko.

R.van Persie šiose rungtynėse jau buvo spėjęs pelnyti įvartį, o trauma įvyko 39-ąją mačo minutę. Jo komandos draugai įmušė dar dukart ir „Fenerbahče“ laimėjo rungtynes 3:1.