Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Rungtynių pabaigoje laimėjusi „Barcelona“ neleido „Real“ atitrūkti Ispanijos futbolo čempionate

Ispanijos futbolo čempionate sekmadienį sužaistos penkerios rungtynės. Du Lionelio Messi smūgiai bei Xavi ir Alexio Sanchezo įvarčiai lėmė svarbią „Barcelona“ pergalę 4:2 prieš Sevilijos „Real Betis“. Ji leido katalonams sumažinti atsilikimą nuo lyderio Madrido „Real“ iki penkių taškų.
Lionelis Messi pelnė du įvarčius.
Lionelis Messi pelnė du įvarčius. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeimininkams dvikova prasidėjo labai sėkmingai: 10 ir 12 minutėmis atitinkamai Xavi ir L.Messi pasiuntė kamuolį į tinklą bei atrodė, kad čempionų laukia lengvas pasivaikščiojimas.

Bet Pepe Melo komanda nepasidavė: dar iki pertraukos Rubenas Castro sumažino atsilikimą, o antrajame kėlinyje Roque Santa Cruzas puikiu smūgiu išlygino santykį.

Visgi „Barcelona“ spaudė oponentus ir tai davė vaisių: iš pradžių antrą geltoną kortelę prieš save išvydo ir aikštę palikti turėjo „Betis“ gynėjas Mario, o 75 minutę trečią įvartį įmušė Alexis Sanchezas.

Persvarą prieš pat finalinį švilpuką įtvirtino 11 metrų baudinį realizavęs L.Messi.

Švieslentė

„Barcelona“ 4 2 Sevilijos „Real Betis“
10' [1 – 0] Xavi
12' [2 – 0] L.Messi
75' [3 – 2] A.Sanchezas
86' [4 – 2] L.Messi (iš 11 m baudinio)
32' [2 – 1] R.Martinas
52' [2 – 2] R.Cruzas
71' iš aikštės pašalintas M.Alvarezas
Chichono „Sporting“ 2 1 „Malaga“
36' [1 – 0] A.Galvezas
90' [2 – 1] O.Trejo
88' [1 – 1] R.van Nistelrooy
Bilbao „Athletic“ 3 0 Valensijos „Levante“
11' [1 – 0] F.Amorebieta
41' [2 – 0] F.Llorente
90' [3 – 0] M.Jose
89' iš aikštės pašalintas J.Garcia
Pamplonos „Osasuna“ 0 2 Santandero „Racing“
  38' [0 – 1] C.Stuani (iš 11 m baudinio)
71' [0 – 2] C.Stuani (iš 11 m baudinio)
Madrido „Atletico“ 3 0 „Villarreal“
40' [1 – 0] R.Falcao
51' [2 – 0] R.Falcao (iš 11 m baudinio)
80' [3 – 0] Diego