Rusijos čempionato lyderių mūšis: „Zenit“ – Maskvos „Dinamo“ 5:1

Rusijos aukščiausioje futbolo lygoje penktadienį ginklus surėmė Sankt Peterburgo „Zenit“ ir Maskvos „Dinamo“. 30-ojo turo susitikimą triuškinančiu rezultatu 5:1 laimėjo svečiai iš Sankt Peterburgo.
Aleksandras Keržakovas
Aleksandras Keržakovas / RIA Novosti/Scanpix

„Zenit“ į priekį 14 mačo minutę išvedė Domenico Criscito, o vos po minutės rezultatą padvigubino Aleksandras Keržakovas. 23-ą minutę priešininkų vartininką nuginklavo Sergėjus Semakas ir svečiai įgijo triuškinamą persvarą 3:0.

72-ą minutę šeimininkai atsilikimą sumažino, kuomet pasižymėjo Kevinas Kuranyi. 75-ą minutę antrąjį savo įvartį pelnė A.Keržakovas (4:1), o į nokautą varžovus pasiuntė puikį baudos smūgį realizavęs Szabolcs Huszti (5:1).

„Zenit“ su 17 pergalių, 3 nesėkmėmis ir 10 lygiųjų pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą (31 tšk.), o „Dinamo“ su 55 taškais užima trečiąją vietą čempionate. Antras – Maskvos CSKA (59 tšk.).