„Vyčio“ žygis UEFA Čempionų lygoje pasibaigė Maskvoje

Šeštadienio popietę Lietuvos salės futbolo čempionai Kauno „Vyčio“ futbolininkai Rusijoje pralaimėjo lemiamą UEFA Čempionų lygos akistatą dėl patekimo į finalinį aštuonetą. Maskvoje 0:3 buvo nusileista pajėgiam Jugorsko „Gazprom–Ugra“ klubui.
Kauno „Vytis“
Kauno „Vytis“ / Klubo nuotr.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Andrejus Afanasjevas (13''16''), Aleksandras Pirogovas (17''04'') ir Aleksandras Vinogradovas (24''38'').

Kauniečiai šiame Čempionų lygos sezone preliminariame etape rezultatu 3:1 jau nugalėjo Stokholmo „Hammarby“ ekipą iš Švedijos, o pagrindiniame etape išvykoje 2:0 palaužė „Hohenstein–Ernstthal“ klubą iš Vokietijos.

Tuo tarpu 2016-aisiais UEFA futsalo taurės laimėtojais tapusi Rusijos ekipa šiame sezone startavo jau pagrindiniame etape ir jame išvykoje 5:2 susitvarkė su „Salines“ salės futbolo klubu iš Bosnijos ir Hercegovinos.

Rusijos klubas pateko į pajėgiausių komandų finalinį aštuonetą, kuris šiemet bus žaidžiamas Minske.